Novinky / Akční nabídky

Katalog / e-Shop

Historie

 Firma AUTO-COLOR spol. s r.o. působí na trhu od roku 1991. Od samého počátku se firma orientovala na obchodování s výhradně špičkovými výrobky jak v sortimentu autolaků, tak i v oblastech, o které
postupně sortiment rozšířila.
První samostatnou provozovnu otevřel AUTO - COLOR v roce 1992 v Ruprechtické ulici v Liberci. Zde se rozšířil program firmy o provádění antikorozní ochrany a o montáž střešních okének.
Po dvou letech se firma přestěhovala do první vlastní budovy, v ulici Kubelíkova. Nabízený sortiment se nejen neměnil, ale naopak se rozšiřoval. Rovněž tak služby, které firma nabízela, se rozšiřovaly.
Snaha po co největším a nejlepším komfortu pro zákazníka vedla k otevření další prodejny ve Švermově ulici.
Úspěšným rozvojem obchodní činnosti v České republice se společnost AUTO - COLOR rozhodla expandovat i do Slovenské republiky.
V roce 1996 byla založena dceřiná společnost AUTO-COLOR SLOVAKIA, se sídlem v Prešově. Slovenská firma převzala nejen stejný obchodní program, ale i filozofii a záměry jako AUTO - COLOR
v Liberci.
V roce 2002 se firma AUTO - COLOR rozhodla postavit nový prodejní areál dle vlastních představ. Jako vhodná lokalita byla zvolena průmyslová zóna Liberec Doubí – jih.
O rok později se otevřelo nové sídlo firmy, které nabízí jak skladovací prostory, kanceláře, prodejnu a další zázemí pro zdárný chod firmy.
V roce 2016 oslavila společnost AUTO-COLOR Liberec 25. výročí působení na trhu v České a Slovenské republice krásným celofiremním setkáním v resortu Malevil.