Novinky / Akční nabídky

Katalog / e-Shoplogo-dinitrol-partnerDINITROL

Antikorozní materiály (pro ošetření dutin i podvozků vozidel), materiály proti oštěrkování, lepidla, lepící materiály, lepidla autoskel, tmely, těsnící materiály, těsnění, klarlaky, plniče, základy, technické spreje, odhlučňovací materiály, technika pro aplikaci

 

De Beerlogo-partner-de-beer

Autolaky, plniče, základy, klarlaky, kompletní míchací systémy barev a laků pro opravy vozidel

 

VALSPARlogo-valspar-partner

Průmyslové laky, klarlaky, základy, plniče a kompletní systémy lak-materiálů pro průmyslové použití.

 

DekalinDEKALIN

Antikorozní materiály, lepící a těsnící materiály, stěrkové i stříkatelné tmely pro stavbu a opravu karavanů, obytných vozidel a podobně.

 

logo-sata-partnerSATA

Stříkací pistole, stříkací technika, jednotky pro úpravu tlakového vzduchu, filtry, regulátory, respirátory s aktivním uhlím, příslušenství.

 

logo-festool-partnerFESTOOL

Profesionální vzduchové i elektrické nářadí, brusky excentrické i vibrační, rotační brusky, leštičky, průmyslové vysavače, odsávací ramena, odsávací turbíny, leštící program, brusivo, doplňky a příslušenství.

 

SIAlogo-sia-partner

Flexibilní brusivo různých formátů, brusné kotouče, brusné pásy, brusivo v rolích, nosné kotouče, ruční nářadí a příslušenství.

 

3Mlogo-3m-partner

Kompletní program renomované firmy pro oblast autoopravárenství, maskovací pásky, oboustranné pásky, speciální pásky, maskovací fólie, brusivo, leštění a kompletní leštící program, respirátory a kompletní ochrana zdraví pracovníků, lepidla, lepení plastů, příslušenství.

 

KOLTEClogo-koltec-partner

Unášecí talíře, nosné talíře, leštící kotouče, molitanové kotouče a houby, mezivložky, ruční nářadí.

 

POLYTOPlogo-polytop-partner

Materiály pro čištění interiérů i exteriérů vozidel, materiály pro ošetření vozidel, leštící pasty, leštící program, příslušenství pro čištění, ošetření a leštění vozidel.

 
<< Začátek < Předchozí 1 > >>

Strana 1 z 2