DINITROLDINITROL

Antikorozní materiály (pro ošetření dutin i podvozků vozidel), materiály proti oštěrkování, lepidla, lepící materiály, lepidla autoskel, tmely, těsnící materiály, těsnění, klarlaky, plniče, základy, technické spreje, odhlučňovací materiály, technika pro aplikaci

De BeerDe Beer

Autolaky, plniče, základy, klarlaky, kompletní míchací systémy barev a laků pro opravy vozidel

VALSPARVALSPAR

Průmyslové laky, klarlaky, základy, plniče a kompletní systémy lak-materiálů pro průmyslové použití.

DEKALINDEKALIN

Antikorozní materiály, lepící a těsnící materiály, stěrkové i stříkatelné tmely pro stavbu a opravu karavanů, obytných vozidel a podobně.


SATASATA

Stříkací pistole, stříkací technika, jednotky pro úpravu tlakového vzduchu, filtry, regulátory, respirátory s aktivním uhlím, příslušenství.

FESTOOLFESTOOL

Profesionální vzduchové i elektrické nářadí, brusky excentrické i vibrační, rotační brusky, leštičky, průmyslové vysavače, odsávací ramena, odsávací turbíny, leštící program, brusivo, doplňky a příslušenství.

SIASIA

Flexibilní brusivo různých formátů, brusné kotouče, brusné pásy, brusivo v rolích, nosné kotouče, ruční nářadí a příslušenství.

3M3M

Kompletní program renomované firmy pro oblast autoopravárenství, maskovací pásky, oboustranné pásky, speciální pásky, maskovací fólie, brusivo, leštění a kompletní leštící program, respirátory a kompletní ochrana zdraví pracovníků, lepidla, lepení plastů, příslušenství.


KOLTECKOLTEC

Unášecí talíře, nosné talíře, leštící kotouče, molitanové kotouče a houby, mezivložky, ruční nářadí.

POLYTOPPOLYTOP

Materiály pro čištění interiérů i exteriérů vozidel, materiály pro ošetření vozidel, leštící pasty, leštící program, příslušenství pro čištění, ošetření a leštění vozidel.

Nasledujte nás na Facebooku