Na této stránce najdete nejčastější dotazy návštěvníků našich webových stránek a dotazy našich zákazníků. Pokud mezi nimi nenajdete odpověď na vaši otázku, pošlete nám ji prosím prostřednictvím tohoto emailu: a-c@a-c.cz. Rádi vám ji zodpovíme a pokud se bude jednat o častější dotaz, bude umístěn i zde.Zdravím, když si objednám od vás barvy, dopravu bude zajišťovat kdo? Máte vlastní nebo si ji musím zajistit sám?

Odpověď: Dopravu našich produktů k zákazníkům zajišťujeme vlastní dopravou (doprava přímo z centrály v Liberci nebo našimi oblastními zástupci) nebo prostřednictvím dopravní služby (DPD - zásilky do 35kg, ExpresVan, Česká pošta - na přání, do 10kg).Jsem z Brna a chtěl bych od vás brát zboží, protože se mi vaše nabídka líbí. Je to možné?

Odpověď: Samozřejmě to možné je. Stačí když kontaktujete naše středisko v Brně na adrese Hviezdoslavova 545/41. Spojení najdete v sekci kontakty.Dobrý den, když nejsem z Liberce či okolí a nemohu si u Vás zboží osobně vyzvednout, jak mi jej zašlete.

Odpověď: Dobrý den, buď je možné se domluvit na dodání našimi oblastními prodejci s jejich rozvozovými vozidly, které pokrývají celou ČR, případně je také možno využít sběrné služby. Každý den u nás nakládají dvě sběrné služby. Malé zásilky do 35kg nejčastěji (pokud to charakter obsahu zásilky dovolí) odesíláme službou DPD, větší - i paletové zásilky - pak službou ExpresVan. Dodání je pak do 24h od odeslání (podmínkou je včasné objednání v nejlépe dopoledních hodinách) na místo určení. Objednávky od hodnoty 2 000Kč bez DPH vyřizujeme bez fakturace dopravného, nepřipočítávají se Vám tak další náklady (pokud se nejedná o dobírku - podrobnosti v sekci SLUŽBY).Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli jste plátci DPH. Děkuji, Matoušek

Odpověď: Ano jsme plátci DPH a naše DIČ je CZ18381201.

Nasledujte nás na Facebooku